به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

خانه / مد و زیبایی / ست لباس رنگ آبی و قرمز

ست لباس رنگ آبی و قرمز

رنگ آبی رنگ آسمان و دریا و رنگ آرامش است رنگ آبی رنگ سردی به حساب میاد رنگ قرمز قدرت و جذابیت و نشون میدهد قرمز در زبان روسی به معنی زیباییست اکثر مردها هم جذب رنگ قرمز میشوند و خانم ها هم علاقه ی زیادی به پوشیدن این رنگ دارند. پیشنهاد من به شما استفاده از یک شلوار قرمز با مانتوی ابی و ست کردن آنها  با کیف قرمز و کفش ابی است. ست آبی و قرمز اخیرا مد شده و خیلی از خانم ها در مراسمات رسمی و غیر رسمی از لباس هایی با رنگ آبی و قرمز استفاده میکنند و ست های گوناگونی از رنگ آبی و قرمز را استفاده میکنند. ست آبی و قرمز از قدیم مد بوده و اکنون هم طرفدارهای بسیاری دارد.

اهمیت ست لباس با رنگ های قرمز و آبی

این که شما بتوانید یک لباس خوب بپوشید خیلی مهم است و در مهمانی ها و مراسم های جمعی مهم است که ست لباس شما از نظر دیگران زیبا به نظر بیاید. اگر لباس قرمز یا آبی دارید فورا به ست کردن لباس خود اقدام کنید. لباس شما نشان دهنده شخصیت و شخصیت شما بر نفوذ اجتماعی شما تاثیر دارد. ست رنگ لباس عنصر مهمی است که در جوامع غربی و اروپایی هم به آن بسیار توجه میشود و دیده شده که بازیگران غربی هم هنگام حضور در روی سن برای دریافت جوایز از ست آبی و قرمز استفاده کرده اند. طراحان لباس ایرانی هم از این موضوع غافل نیستند و به ست رنگ های مختلف از جمله قرمز و آبی اهمیت میدهند.

 

ست قرمز و آبی یک ترکیب کلاسیک و تقریبا متضاد که جلوه ی زیبایی به استایل شما خواهد داد.و شما را تاحد بسیار زیادی فریبنده خواهد کرد.و اکثرا این ست قرمز و آبی با لباس های جین استفاده می شود مانند یک کت تک جین یا شلوار های جین درانواع های مختلف و این لباس های جین را با رنگ قرمز البته طیف قرمز خیلی گسترده است و شما می‌توانید به سلیقه خودتان قرمز مطلوبتان را انتخاب کنید ست می شود.

همچنین ببینید

ست لباس رنگ سبز و زرد

رنگ سبز، ترکیبی از رنگ های آبی و زرد می باشد این رنگ مهربانی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *